Військовий, на якого здійснили наклеп, подає в суд на УГП

16.02.2020, 19:02

Дійсний військовий та ветеран АТО Володимир Хай подає в суд на Українську Галицьку Партію через приниження його честі і гідності. Про це чоловік повідомив у відеоролику, який опублікував у Фейсбуці його син. Передували цьому певні дії членів партії: штучностворений скандал, його “роздування” у ЗМІ та соціальних мережах, зведення наклепу на Володимира Хая, а згодом і зневага до його сина-волонтера, який вимагав вибачення перед батьком.

“Слава Україні! Мене звати Володимир Хай. Я — дійсний військовослужбовець однієї із механізованих бригад ЗСУ з осені 2014 року. Нещодавно в мережі Інтернет без моєї згоди було опубліковане відео, де на зупинці громадського транспорту з конкретною метою мене спровокували певні люди, які виявились членами Української Галицької Партії. Потім ці матеріали виклали в мережу. Тому я подаю в суд на Українську Галицьку Партію, щоб захистити свою честь і гідність”, — заявив на відео Володимир Хай.

Тепер УГП має відповісти перед законом за свої дії. А ми допоможемо захиснику України Володимиру Хаю і його сім’ї відстояти своє чесне ім’я!

Слава Україні!Ira Tsyapa Bek та Українська Галицька Партія. Львів НЕ ВИБАЧИЛИСЯ перед моїм батьком за те, що оббрехали його та спаплюжили його честь. Мій тато, Володимир Хай, подає позов в поліцію і в прокуратуру на Українську Галицьку Партію за наклеп. Його відеозвернення у дописі.Друзі, також хочемо з батьком подякувати усім за підтримку в цій ситуації: ветеранам, волонтерам, Нацкорпусу та львів'янам, які залишали коментарі та писали слова підтримки! Не зважаючи на маніпуляції та інтриги Галицької Партії, правда на нашому боці.[https://www.facebook.com/groups/varta1.official/permalink/2612360409048057/](https://www.facebook.com/groups/varta1.official/permalink/2612360409048057/)

Опубліковано Ігором Сарматом Неділя, 16 лютого 2020 р.
Поділитись