У черговому розслідуванні журналісти програми “Схеми” зафіксували, як перший помічник президента України Сергій Шефір таємно приїжджав до маєтку олігарха Ріната Ахметова. Такі стосунки української влади з олігархами вкотре показали, хто насправді править країною. Сам Шефір коментувати свій візит до Ахметова відмовився. А лише сказав, що не робив нічого, що б суперечило інтересам України.

Ці слова та дії “правої руки” Зеленського ще й показують брехню з передвиборчих обіцянок про “прозорі стосунки зі представниками великого бізнесу”. Журналісти запитали в президента про інцидент. Проте від його пресслужби прийшла відповідь зі вдячністю Ахметову за податки з його підприємств і “підтримку України”. У команді Зеленського, мабуть, забули, якою ціною для нашої держави бандити стали олігархами. Та це не дивно, адже ще одне журналістське розслідування розповідало, що олігарх Рінат Ахметов виділяє гроші на команду президента Володимира Зеленського та “Слугу народу” – за словами джерела, це більше 2 мільйонів доларів щомісяця.

“Зелена” влада з тріском провалилася на державному рівні. Незабаром, на місцевих виборах, кожен свідомий громадянин має зробити свій вибір на користь тих, хто не буде продаватися першому олігарху локального рівня і не танцюватиме на його замовлення, як це робить зараз Зе і команда. Олігархат знищує Україну роками на всіх рівнях, ми маємо цьому протистояти, щоб в один момент не втратити все.

Поділитись