Ветеранське Братерство підтримало військового, на якого УГП звела наклеп

26.02.2020, 19:02

Учасники війни на сході України підтримали свого побратима Володимира Хая, на якого здійснила наклеп Українська Галицька Партія. Ще на початку лютого представники цієї політичної сили спаплюжили честь героя війни задля піару. Після побутового конфлікту між членами партії та військовим у ЗМІ та соцмережах Героя війни цілеспрямовано УГП облила брудом. Це був свідомий наклеп з боку партії, яка сама й спровокувала конфлікт.

“Ми не можемо залишатись осторонь цієї ганебної ситуації. Вже не вперше в Україні різні політичні спекулянти намагаються очорнити честь воїнів-фронтовиків. Ветерани підтримують Володимира Хая та його сина Ігоря у боротьбі за встановлення справедливості. Українська Галицька Партія повинна офіційно вибачитися за наклеп на військового!”, — заявили на сторінці Ветеранського Братерства у Фейсбуці.

Додамо, що після оприлюднення подробиць інциденту у соцмережах сином військового та його дій для повернення честі батька, керівництво УГП поширило наклепницьку інформацію замість вибачень перед ветераном. Ці люди цинічно брешуть, розповідаючи про якусь “замовність”, “проплаченість” акції під їхнім офісом, яку організував син з друзями.

Нагадаємо, Національний Корпус Львівщини також підтримує військового Володимира Хая та його сім’ю і вимагає вибачень від Української Галицької Партії за наклеп і брехню.

Ми, учасники війни на Сході, підтримуємо нашого побратима Володимира Хая, на якого Українська Галицька Партія здійснила…

Опубліковано Ветеранське Братерство Середа, 26 лютого 2020 р.
Поділитись