Соціалістичні (ліві) партії є головними адептами ідеї зниження бар’єрів для мігрантів та біженців з країн третього світу. Така політика дуже прагматично пов’язана з тим, що самі ліві виступають за широку допомогу “нужденним” з бюджету, і цими нужденними виявляються здебільшого саме мігранти. Тобто, запрошуючи мігрантів, ліві створюють собі електоральну базу, яка гарантує їм голоси на виборах.  Мультикультуралізм виконує і стратегічну мету, зазначену в Комуністичному маніфесті, — руйнування понять “нація” і “батьківщина”. Запрошуючи мігрантів і налаштовуючи етнічні меншини проти власної держави, суспільство з єдиного моноліту перетворюється на різнорідний мікс, частини якого вже не мають почуття обов’язку і любові до держави, в якій живуть. У   2015   році     соціал-демократи,    почали вирішувати економічні та демографічні проблеми (наслідок їхнього правління) за допомогою масової імміграції. Швеція прийняла найбільшу кількість біженців у Європі. Кожен п’ятий громадянин країни має іноземне походження.

Знайомтеся –   «нові шведи»

Аліс Бах Кунке, міністерКа культури та демократії  Швеції  2014-2019 рр.  Бах Кунке виступила за інтеграцію у шведське суспільство бійців ІДІЛ, а також  вирішила заборонити “Попелюшку” і “Сплячу красуню” у дитячих садках через “пропаганду гетеросексуальності”.

Мехмет Каплан – шведський міністр з питань житлово-комунального господарства 2014-2016рр., Народився у Туреччині. Член партії зелених. Член організації «Мусульманська рада Швеції», в 2000-2002 – організації «Молоді мусульмани Швеції». Має тісні звязки із лідерами турецької фашистської терористичної організації «Бозкурт» («Сірі вовки»). 1 липня 2014 року під час семінару з боротьби з расизмом, що проходив в Вісбю, Каплан прирівняв шведських мусульман, які поїхали воювати у Сирію до  шведів, які брали участь у війні Фінляндії проти СРСР.

Кайсар Махмуд. Виріс у Лахорі (Пакістан).  З 2014 р., Очільник Комітету з питань шведської культурної спадщини. Раніше він визнавав, що «нічого не знає про шведську культуру» і «ніколи не чув про археологію». Він заявляє, що «культурну спадщину потрібно розглядати у контексті різноманітності»

Ардалан Шекарабі , міністр державного управління з 2014 року. На задньому плані, “нові шведки” штудіюють Коран, Маркса та Маркузе.

Ардалан Шекарабі шведський політик іранського походження, у 2003—2005 роках  голова молодіжного крила  Соціал-демократичної партії, міністр державного управління з 2014 року.

Аїда Хаджиаліч, міністерКа середньої освіти Швеції, мусульманка, уродженка Боснії була затримана поліцією під час керування автомобілем напідпитку. Аїда, змушена була подати у відставку. Кляті расисти-сексисти!

Вікторія Кавесса

Правами жінок опікуються такі,   «шведки», як Вікторія Кавесса* та Бахаран Раоуфі – лідерКи шведської  партії «Феміністична ініціатива». Засновниця цієї  партії, лівачка Гудрун Шейман, запропонувала обкладати  окремим податком усіх чоловіків, а отримані кошти спрямовувати на допомогу жінкам, що зазнали насильства.

Бахаран Раоуфі

Яке нам, українцям, діло до того, що відбувається у далекій Швеції?

Справа в тім, що  ідеологією патрії влади «Слуги Народа» є  «ліберальний соціалізм». Про що, 10 листопада 2019 року,  заявив  новий голова партії, Олександр Корнієнко. Подібна модель використовується у Швеції,  де капіталістична економіка з високим рівнем податків, співіснує з соціалістичним політичним і культурним дискурсом, що доповнюється широким спектром соціальних програм, за які платить бізнес.  За такої «скандинавської моделі»,  правим партіям і організаціям живеться найважче – при кожній нагоді їх таврують за міфічний нацизм, штрафують, забороняють акції, а багатьох правих активістів кидають за грати, за найменші порушення громадського порядку (хоча на аналогічні порушення з боку антифа, анархістів і мігрантів з Африки та Близького Сходу поліція в ліберально-соціалістичних державах не зважає).

Крім того, останнім часом  в Україні, посили свою діяльність різномантіні «аналітичні центри». Їх фінансуванням та розбудовою, головним чином займається Джордж Сорос, через свій  Міжнародний фонд «Відродження» та Посольство Швеції в Україні.  Шведські політики активно втручаються у внутрішні справи України та інших країн.  «Стокгольм ретельно відстежує ситуацію в Україні, передусім, становище таких вразливих груп, як: людей з обмеженими можливостями, жертв дискримінації, представників ЛГБТ-спільноти, етнічних меншин» [5].

Соціалізм на еспорт

Швеція виділяє 1% валового національного доходу на  гуманітарну допомогу в усьому світі. У чому виражається «гуманітана допомога»? Швеція  є  одним із  основних  донорів  із  впровадження  в українське суспільство   ідеології «гендеру», програм  по боротьбі  із так званими «гендерними стереотипами».

Лише у 2016 році Швеція виділила  Україні близько 19 млн. із них на впровадження гендерної ідеології у держуправління та інші галузі — $12,2 млн. 2017 року Королівство виділило Україні 234 млн. швед. крон ($24,658 млн), на такі проекти, як «Гендерне бюджетування в Україні»[6]. 10 червня 2017 року виконавча директорка програми «ООН Жінки» Фумзіле Мламбо-Нґкука та посол Швеції Мартін Хаґстрем підписали із представниками української влади угоду на фінансування чотирирічного проекту щодо забезпечення гендерної рівності в Україні. Бюджет проекту складає 5 мільйонів євро. Феміністичний та ЛГБТ рухи в Україні існують, в основному, завдячуючи фінансовому заохоченню з-за кордону.  Серед основних урядових донорів слід відзначити посольства Нідерландів, Швеції та Норвегії.

Політика мультикультуралізму (шведського зразка) активно впроваджується представниками «Зе-влади» в Україні. Яскравим прикладом впровадження цієї доктрини, можна вважати призначення Антона Дробовича новим головою Українського інституту національної пам’яті. Цей добродій не криючись заявив, що має на меті зробити офіційну політику пам’яті в Україні більш виваженою та ліберальною». Одним зі своїм пріоритетів Дробович назвав «збільшення рівня інклюзивності офіційної пам’яті». Як і його шведський колега, Кайсар Махмуд, Дробович заявляє, що українці «є дуже різноманітною політичною нацією і це має краще відчуватися в діяльності УІНП». Останні ініціативи  Володимира Зеленського із наданням статусу державних святам мусульман та  іудеїв, також покликані  закріпити мультикультуралізм, на державному рівні.

Так, що брати і сестри,  ворог у нас не лише на Сході…

 P.s. Ну що, правовірні? Будуємо соціалізм – шведського зразка? Але, спочатку, весело відсвяткуємо, на державному рівні,  Рамазан-Байрам та Курбан-Байрам і гостинно приймемо пару мільйонів «працьовитих» біженців? Адже Кабінет міністрів, ще у березні 2020 року, прийняв свіжу квоту для мігрантів та  їх сімей[7].

* Вікторія Кавеса була засуджена за плагіат у своїй докторській дисертації, а згодом була  звинувачена в заподіянні тілесних ушкоджень і хуліганстві. Як з’ясувалося, Вікторія завдала кілька ударів чоловікові на платформі метро. Причиною такої реакції феміністки послужило зауваження чоловіка.Вікторія “проскочила” турнікет метро “приклеївшись” ззаду до потерпілого, замість того, щоб оплатити свій проїзд.

Джерела:

5. Швеція є важливим донором українських реформ: аудит двосторонніх відносин з Україною[Електронний ресурс] Режим доступу:  https://www.irf.ua/shvetsiya_e_vazhlivim_donorom_ukrainskikh_reform_audit_dvostoronnikh_vidnosin_z_ukrainoyu/)

6. Україна — Швеція: багатовікові традиції співпраці тривають[Електронний ресурс] Режим доступу:  https://ldaily.ua/ukrayina-shvetsiya-bagatovikovi-tradytsiyi-spivpratsi-tryvayut.html.

7. Про встановлення квоти імміграції на 2020 рік [Електронний ресурс] Режим доступу:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/431-2020-%D1%80#Text

Поділитись