В Одесі відбувся Марш Слави Героїв

16.02.2020, 16:02

Марш Слави Героїв присвячений наступальній операції в Широкиному. Бої за Широкине тривали з 4 вересня 2014 до 3 липня 2015, та велись за встановлення контролю над селищем Широкине Волноваського району Донецької області.

Доленосний внесок в успішність операції зробили бійці полку “Азов”. Свої життя на полі бою залиши три азовці – одесити: Микола Троїцький (Акела), В’ячеслав Кирилов (Козак) та Олександр Кутузакій (Кутуз).

Марш традиційно почався з панахиди за загиблими, далі марш рушив від пам’ятника Шевченку та пройшов через вулиці: Канатна, Грецька, Пушкінська, Дерибасівська і закінчився на Преображенській.

Окрім державних прапорів та банеру старший лейтенант полку “Азов” Валерій Нестерук ніс бойове полкове знамено. На Дерибасівській учасники маршу запалили смолоскипи, як символ пам’яті про подвиг воїнів.

Завершальне слово взяв старший лейтенант полку “Азов” Валерій Нестерук: “Сьогодні одесити прийшли щоб вшанувати пам’ять воїнів, українців, одеситів. Саме завдяки їхньому подвигу сьогодні ми маємо мирне небо над нашим містом та країною.”

Кінець маршу ознаменувався запаленими фаєрами та гучними гаслами: “Другу Козаку тричі – слава, слава, слава!”, “Другу Акелі тричі – слава, слава, слава!”, “Другу Кутузу тричі – слава, слава, слава!”.

Поділитись