УВАГА! Facebook та Instagram сторінки Національного Корпусу заблоковано!

18.12.2018, 15:12

Спитаєте, за що?

Дуже просто – за публікацію двотижневої давнини з акції «Ні – кремлівським окупантам!». Це, на думку ФБ, “ворожі висловлювання” (дивіться скрін).

Акція за участю Нацкорпусу і Нацдружин проходила у Києві біля Адміністрації президента з вимогами до української влади розірвати дипстосунки з РФ, обмежити діяльність російського бізнесу в Україні на час війни тощо. Зазначимо, що ні на фото, ні у відео, ні у тексті опису заходу, опублікованих на Facebook, не було жодного забороненого законом символу, гасла чи зображення. Адміністрація соцмережі вдруге за рік демонструє упередженість до Національного Корпусу та українських націоналістів загалом.

Ми не перші та, напевно, не останні, хто потрапив під прокремлівський вплив адміністрації ФБ. Що з цим робить наша влада?

18 листопада 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін в своєму Twitter багатозначно написав: “Провів гарну дискусію з місією НДІ (Національний демократичний інститут – ред.) і Європарламенту стосовно всеоб’ємних намагань дезинформації і інформаційних атак. Facebook давно повинен працювати з українським сегментом саме з Києва. Як і інші IT-кампанії». (Джерело: https://goo.gl/ZnRKeh)

Гарні слова знову залишились просто словами, а офіс східноєвропейського регіону Facebook і досі контролюється нашим ворогом – путінською Росією. Можливо, настала пора піти особисто до кабінету міністра закордонних справ та допомогти йому працювати оперативніше в царині захисту національних інтересів на міжнародній арені?

У червні цього року Facebook вже повністю видалив сторінку НК, проігнорувавши оскарження трьома мовами. Звісно, ми і це блокування оскаржемо, але з попереднього досвіду знаємо, що це марно.

Тож ми створили цю сторінку (fb.me/UANationalCorps) та нову в Інсті: instagram.com/nationalcorpsua/

ОФІЦІЙНО! Відсьогодні основними джерелами комунікації Національного корпусу в соціальних мережах будуть Telegram (t.me/nationalcorps) та Twitter (twitter.com/national_corps). Підписуйтесь – там не банять.

До адміністрації @Facebook: завантажуємо скріншот ваших претензій як доказ. Якщо це також порушує “норми та стандарти”, МИ не боїмося – баньте ще!

До друзів та підписників: поширте і прокоментуйте, що ви думаєте з цього приводу.

Поділитись