Урочиста хода до Дня Народження Степана Бандери. Полтава.

01.01.2020, 20:01

Активісти Національного Корпусу, долучилися до Маршу, з нагоди 111-ї річниці від дня Народження Провідника Української Нації – Степана Андрійовича Бандери.

Ім’я людини, що увійшла в історію, як Великий борець за майбутнє Українського Народу, ім’я, котре стало узагальнюваним найменування всіх свідомих синів і доньок України, ім’я, котре наводить лютий жах на ворогів, які, зневажливо називаючи нас “бандерівцями”, ховають під тією напускною зневагою страх перед силою, котрої сповнений дух Українського Народу, всіх Українських Націоналістів.

Життєвий шлях Степана Андрійовича Бандери, його боротьба та незламна міць палкого Українського серця, з якою він змагав за визволення свого народу з лещат ворожих окупаційних режимів 20-го століття, надихають нас на нові і нові звершення.

До вшанування пам’яті Великого співвітчизника, чи не в кожному Українському місті відбулися гучні заходи. Не могла лишитись осторонь і Полтава, котру у цей зимовий вечір, освітили вогні урочистої ходи, в пам’ять про Великого Українця, Провідника Нації – Степана Бандеру.

Поділитись