У Запоріжжі відбувся другий щорічний аматорський турнір з жиму лежачи

11.02.2019

10 лютого, на IV-ту річницю Широкинської наступальної операції у Запоріжжі відбувся аматорський турнір з жиму лежачи. Більше 30 спортсменів, серед яких молодь з Юнацького Корпусу Запоріжжя, спортсмени з Спортивного Корпусу Запорізька Січ, учасники бойових дій, представники Ветеранського Братерства Запоріжжя й Національні Дружини Запоріжжя виборювали першість у п’яти категоріях: юнаки, дорослі, учасники бойових дій, жінки та учасники бойових дій з інвалідністю. Головним суддею змагань став Євген Олексенко – срібний призер Invictus Games Sydney 2018.

Перемогу у категорії “юнаки” отримав Коваль Володимир, у номінації “дорослі” – Кужелєв Влад. Серед учасників бойових дій першість здобув Орлов Олександр, а у категорії “учасники бойових дій з інвалідністю” – Чернишов Сергій. У новій категорії “жінки” виграла Полєшко Богдана.

Подібні заходи вже стають традиційними для Запоріжжя. На цьому турнірі організатори зупинятися не збираються – в планах ще безліч спортивних проектів, покликаних популяризувати здоровий спосіб життя серед громадян.