У Мангуші, що на Донеччині, стартував проект #НКВолонтери

28.03.2020, 22:03

Сьогодні, 28 березня, представники Національного Корпусу в Мангуші провели інформаційну кампанію населення. Розробили та поширили інформаційний бюлетень, який містить правила поведінки під час пандемії.

“Ні для кого не секрет, яка біда охопила весь світ. Ми хочемо бути максимально готовими і намагаємося підготувати вас в разі погіршення ситуації в Україні, а в разі потреби – допомогти.
Група ризику – люди похилого віку, а також люди зі слабким імунітетом”, – зазначив представник Нацкорпусу Донеччини Микола Праведніков.

Він також наголосив на тому, що відсьогодні смт Мангуш включається у всеукраїнський проект #НКВолонтери. Місцеві активісти готові доставляти продукти і медикаменти людям, які входять до групи ризику.

Контактний телефон: 067-27-77-139.

Наразі проводиться набір в групу волонтерів по боротьбі з коронавірусом.

Всем привет! Меня зовут Николай Праведников, я представитель Национального Корпуса. Напоминаю всем, что мы собираем группу волонтеров в Мангушевском районе для помощи населению во время борьбы с коронавирусом.

Опубліковано Праведников Николай Середа, 25 березня 2020 р.

“Об’єднавши сили і підтримуючи один одного, ми зможемо протистояти вірусу. Будьте здорові!”, – впевнений Микола Праведніков.

Поділитись