У Львові активісти Нацкорпусу взяли участь в акції “Убитий за мову”

12.12.2019, 14:12

У Львові активісти Нацкорпусу взяли участь в акції “Убитий за мову”, присвяченій вбитому в Бахмуті Артему Мірошниченку. .

Ми не можемо допустити, щоб на шостому році війни українців в Україні вбивали за українську мову та ще й робили це безкарно. Не можемо й допустити подібних ситуацій у майбутньому. Тому львівські активісти з різних націоналістичних організацій, зокрема й з Нацкорпусу, прийшли під Головне управління національної поліції у Львівській області.

Немає різниці, якою мовою говорити лише тим, кому байдуже на рідну мову і свою державу. Мова ідентифікує нас як українців. Та деякі недоукраїнці кажуть, що мова не вбиває, але протилежне доводить смерть волонтера й активіста Артема Мірошниченка.

“Звертаємося до правоохоронців і влади! Вбивці Артема Мірошниченка мають бути реально покарані! Та поліція не захистила Мірошниченка. І не хоче правосуддя зараз, тому захищає вбивць і ворогів. Якщо так буде і надалі, то наш мирний протест може перерости в революцію, бо терпіти вбивств за мову на звільнених від окупанта територіях і в Україні загалом ми не будемо”, – сказав під час акції начальник штабу львівського обласного осередку Нацкорпусу Богдан Бордун.

Ми не маємо боятися говорити своєю мовою на землі, скропленій кров’ю наших героїв, віднедавна і кров’ю Артема Мірошниченка. Вічна пам’ять українському волонтеру

Слава Україні!

Поділитись