У Києві відкрили пам’ятний знак «Полум’я миру», ініціаторами встановлення якого виступили спадкоємці Австрійських імператорів – Його Імператорська Високість ерцгерцог Австрії, Королівський принц Угорщини та Чехії, князь Тоскани Шандор Габсбург-Лотрінген та її Імператорська Високість Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген.
Під час урочистої церемонії представник Азовського руху Олександр Алфьоров від імені Лідера Азовського Руху – Андрія Білецького вручив королівській родині прапор АЗОВу зі словами, що цей бойовий прапор належить уславленим у боях азовцям, які ціною власних життів знають, що таке мир і взяли до рук зброю, аби відновити в Україні мир разом із кордонами. Монарше подружжя подякували за «неоціненний дар від українських патріотів». Її Імператорська Високість Герта Маргарет Габсбург-Лотрінген зокрема висловила свої сподівання, що в Україні буде мир, і вона підтримує прагнення українських військових отримати перемогу над ворогом.
Азовцям та всім тим, хто нині на фронті б’ється за відновлення в Україні миру некороновані монархи побажали міцного здоров’я та перемоги. Речник Національного Корпусу був відзначений пам’ятною медаллю «Austria Imperialis» за сприяння у налагодженні контактів.