Вчора, 3 лютого, у готелі “Станіславів” відбулася лекція за матеріалами провідного лектора ідеологічної референтури Національного Корпусу Едуарда Юрченка “Національна ідея XXI століття”. Лекторами виступили наші побратими зі Львова Ярослав Чорний та друг Галайда.
У ході лекції для присутніх чітко окреслили основні принципи Національної ідеї XXI століття, яка тісно переплітається з основними засадами партійної програми Національного Корпусу.
Також слухачі мали можливість ознайомитися з геополітичними проблемами, що виникли перед Україною та дізнатися про шляхи трансформації України з об’єкта світової політики в суб’єкта.
У кінці зустрічі голова осередку Сергій Сивачук заявив, що тепер лекції такого характеру стануть регулярними у нашому місті.