ТСК у справах «вагнерівців» і Шеремета – необхідність для захисту національних інтересів, – Тамарін

14.09.2020, 17:09
ТСК у справах «вагнерівців» і Шеремета – необхідність для захисту національних інтересів, – Тамарін

Переслідування патріотів у справах Шеремета та «харківських робінгудів», фіктивне перемир’я, справа «вагнерівців» – саме ці проблеми змусили сьогодні протестувальників зібратись під будівлею Верховної Ради. Про це розповів Сергій Тамарін, керівник Київського осередку Національного Корпусу, ветеран полку «Азов» у коментарі для Politeka.net.

«Це – дуже критичні проблеми, і поки ми ще можемо, намагаємося вирішити їх мирним, спокійним шляхом, намагаємося йти з владою на діалог, хоча давно зрозуміло, що говорити влада не збирається. Сьогодні на знак протесту проти тотальної бездіяльності влади ми знову вимагаємо справедливості. Побачимо, чи будуть наші вимоги почуті», – сказав він.

Тамарін наголосив, що українці не вперше організовують кількатисячні акції протесту проти політики Зеленського та його команди, проте «Зе-команда тільки продовжувала поступовий рух у бік здачі національних інтересів».

«Вони вже перетнули всі червоні лінії, які тільки можна уявити. Хіба що ще не реалізували план Штайнмаєра або не відкрили воду в Крим, але такий сценарій теж вірогідний. Тому сьогодні вимога створення ТСК – це не наша особиста примха, це потреба захисту національних інтересів», – переконаний ветеран «Азову».

Нагадаємо, що Нацкорпус сьогодні взяв участь в акції «Правди не сховаєш», що відбулась під Верховною Радою, основна мета якої – протидіяти здачі національних інтересів. Серед головних вимог протестувальників: створення ТСК у справах «вагнерівців» та Шеремета, заслухання звіту відповідальних осіб стосовно спільного з представниками т. зв. «ДНР» інспектуванням позицій ЗСУ.

Поділитись