#СтопРеванш: Як проходила акція Нацкорпусу біля Конституційного суду

15.05.2019, 08:05

У вівторок, 14 травня, Національний Корпус та Національні Дружини прийшли до будівлі Конституційного суду в Києві, щоб нагадати про те, що вони є єдиною дієвою силою, яка не на словах, а на ділі здатна зупинити як зовнішнього, так і внутрішнього ворогів.

Привід для заходу – в цей день КСУ розглядав подання народних депутатів про скасування закону «Про очищення влади». Іншими словами – закону про люстрацію. Питання врешті-решт було перенесене, та й взагалі здебільшого це був формальний розгляд, і не це стало «головним святом дня».

В цей же ранок на акцію під КСУ прийшли прихильники вже майже колишнього президента під новою вивіскою – ГО «Справа громад». Мета їхньої прогулянки була в презентації начебто нової сили, яка начебто протистоїть реваншу.

Але за допомогою просвітницької роботи Нацкорпусу представники ЗМІ, громадськість і Україна в цілому були проінформовані, що люди, які ще вчора підтримували Свинарчуків, Кернеса, Труханова, Медведчука та Бойка, які не гребували жодними методами заради перемоги їхнього корупційного патрона Порошенка (який, зрештою, програв, і через них також), не мають права говорити про патріотизм, боротьбу з реваншем та вводити людей в оману. Тому що такі порохоботи і є найпершими реваншистами.

Детальніше про акцію дивіться у відео.

Поділитись