Стоп реванш: Національний Корпус – проти повернення Одесі проспекту імені злочинця Жукова

14.05.2019

Офіційна заява Національного Корпусу Одеси щодо вимог проросійських сил перейменувати проспект Небесної Сотні на проспект Маршала Жукова.

Сьогодні кремлівські посіпаки здійснюють спробу реваншу. Вимога до мера Одеси змінити назву проспекту Небесної Сотні, повернувши їй ім’я ката та вбивці українського народу маршала Жукова, є паплюженням та насмішкою над українцями, які віддали свої життя за Україну під час Зимової Революції.

Сумнозвісний Жуков, який посилав на вірну смерть тисячі солдатів, ставився до військовослужбовців як до видаткового матеріалу та був міфологізований за часів СРСР, не буде частиною Одеси! Вимога, яка надійшла від народного депутата Скорика до мера Труханова, свідчить про одне: проросійські сили, які вже встигли перетворити Донецьк та Луганськ на випалені міста, хочуть те саме зробити і з Одесою.

Національний Корпус є партією, яка стоїть на варті здобутків Революції 2014 року та спокою й миру в Одесі. Будь-які спроби реваншу з боку проросійських сил отримають жорстку реакцію. Ми не допустимо повзучої окупації Одеси «русскім міром» та зупинимо будь-які спроби повернення його жахів.

Реваншу – не буде !
#НацКорпус #Одеса #Стоп_Реванш

Поділитись