
Прихильність електорату не здобувається телевізійною рекламою, пропагандою та гарно надрукованою листівкою. У час неймовірних технологій у більшості людей залишаються питання, на які вони не можуть знайти відповіді на складних незрозумілих сайтах та у приймальнях місцевих депутатів. І тільки живою комунікацією можна досягнути вирішення нагальних проблем містян.
Сьогодні активісти київського осередку Національного Корпусу вкотре провели агітаційну кампанію в Солом’янському районі. Інформаційний намет з активістами стояв кілька годин, під час яких активісти провели час у спілкуванні з місцевими мешканцями.
На безліч питань мешканців Солом‘янського району ми з радістю відповідали.
Також пам’ятайте: у кожному такому наметі можна заповнити анкету, за допомогою якої можна долучитись до лав Національного Корпусу!