Спілкування не через соціальні мережі: київський осередок продовжує проводити агітаційні кампанії

22.02.2020, 16:02

В останні десятиліття відбулись радикальні зміни у сфері інформаційних технологій. Прогрес у розвитку сучасних засобів зв’язку стимулював глобалізаційні процеси у світі, прискорив процес комунікації. Але все це стає безкорисним, коли у звичайних громадян з’являються питання, відповідей на які не знайдеш у телеекрані чи майже неможливо знайти у відкритих ресурсах держустанов. І тоді настає час спілкуватись з людьми та доносити свою думку через живу комунікацію.

📋 Сьогодні активісти київського осередку Національного Корпусу провели агітаційну кампанію в Солом’янському районі Києва. Інформаційний намет з активістами стояв кілька годин, під час яких активісти провели час у спілкуванні з місцевими мешканцями.
Чи саме займається Національний Корпус? Хто такий Андрій Білецький? Як знайти районні представництва київського осередку? Чи підтримуємо ми ринок землі? На ці та багато інших питань ми з радістю відповідали.

Хочемо нагадати: у кожному такому наметі можна заповнити анкету, за допомогою якої можна долучитись до лав Національного Корпусу!

А сповістити нас про проблеми або зв’язатись з будь-яких питань, можна через нашого телеграм – бота: @nc_kyiv_feedback_bot

Поділитись