Шоу під назвою “нова українська влада” перетворюється на театр абсурду. Ще вчора ЗеКоманда, вони ж Слуги народу виглядали монолітом (насправді, ні) та проводили нібито спільну політику, захищаючи один перед одним свою Бубочку-Зеленського. Тепер Бубочка прийняла конкретну сторону проти одного з угрупувань своєї ж політичної сили. Зеленський став проти медіахолдингу 1+1, бо саме цей холдинг потроху доїдає команду Кабінету міністрів.

Аудіозапис прослушки Гончарука містить докази того, що до його появи причетний нардеп Дубінський. Оригінал файлу прослушки Гончарука, опублікований Дубінським, містить запис в метаданих про те, що цей файл оброблявся на комп’ютері з ім’ям користувача “KUKSIN”. На “1+1 Продакшн”, де знімають программу Дубінського “Гроші”, працює кореспондентом Євген Куксін.

Ексгендиректор 1+1 Олександр Ткаченко каже про тиск на журналістів. Журналісти перетоплюють свої професійні навички на політичний вплив, маніпулюючи думкою президента. Вони хочуть показати, що Гончарук говорить погано за спиною свого “роботодавця”. Відповідно ми й надалі спостерігатимемо, як змії доїдають одна одну в банці.

Чим це обернеться для українців?

Нічим, бо ніякої партійної програми у них, як не було, так й немає. Відповідно, в результаті розвалу їх партії, не можна зупинити виконувати те, чого немає. Немає ніякої державної політики, яку можна ж було б втілювати в життя. Скандали з прем’єр-міністром, які чекають нас попереду, теж абсолютно ні на що не впливатимуть. Ми як котилися вниз, так й котимося, тому запасайтеся попкорном й як любить говорити пан Дубінський: “Скоро буде ще цікавіше!”

Владислав Соболевський в Facebook та Twitter.

Поділитись