Сивоху – за ґрати: акція Нацкорпусу у Полтаві

13.03.2020, 14:03

12 березня активісти Національного Корпусу Полтави разом із ветеранами РУВ, патріотичними громадськими організаціями та небайдужими громадянами прийшли під стіни Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

Причиною такого візиту стало наступне: у Києві були безпідставно затримані ветерани полку “Азов” та представники Національного Корпусу після того, як вони відвідали захід так званої «платформи примирення», яку намагався презентувати Сивоха. Хлопці просто прийшли поставити питання, не порушуючи жодного закону. Але Сивоха втік від прямих відповідей на запитання, а після чого активістів запакували та відвезли у Печерський райвідділ.

Активісти вимагали від керівництва ГУ НПУ в Полтавській області довести до Київського керівництва поліції наступне:
– негайно звільнити всіх незаконно затриманих активістів;
– принести публічне вибачення та пояснення причин такого затримання;
– провести службове розслідування щодо правомочності дій поліцейських стосовно активістів.

У ході пікету активісти передали колективне звернення до ГУ НПУ у Полтавській області, під яким підписалися десятки людей, з поліції дати оцінку діям та сепаратистським висловлюванням Сивохи та вирішити питання про притягнення його до кримінальної відповідальності і, в свою чергу, звертаємо увагу Служби Безпеки України, яка також має оперативно реагувати на такі прояви з боку публічних осіб.

Разом – ми сила, що змінює країну! Ні – сепаратизму! Сивоху – за ґрати! 

Поділитись