Сергій Тамарін: Ринок землі повинен бути врегульований та працювати в інтересах України

13.01.2020, 14:01

Про це керівник Київського осередку Національного Корпусу Сергій Тамарін сказав під час прес-конференції Штабу захисту української землі, що відбулась сьогодні у Києві.

«Ми відтермінували ухвалення закону про розпродаж української землі, розуміючи, що через декілька тижнів знову станемо пліч-о-пліч з фермерами та аграріями у наших намаганнях захистити українську землю», – сказав він.

За словами, Тамаріна, націоналісти підтримують всі вимоги фермерів та аграріїв, оскільки усвідомлюють цінність економічної та продовольчої безпеки держави.

«Коли ми в 2014 році йшли захищати землю від зовнішнього ворога, ми розуміли, що рано чи пізно нам доведеться захищати її від внутрішнього ворога. Зараз внутрішній ворог – це той, хто хоче розпродати, а іншими словами, розбазарити українську землю за безцінь», – зазначив керівник Київського осередку НК.

Тамарін, зокрема, сказав про те, що ринок землі повинен бути врегульованим та працювати в інтересах українців та української держави. Він зауважив, що на сьогодні близько 45 млн га землі є не облікованими.

«Це близько 10 % всіх земель аграрного призначення, тому перед тим, як говорити на цю тему, треба провести повноцінний аудит цих земель», – пояснив він.

Поділитись