Сергій Тамарін – офіцер-доброволець, якого бояться вороги України

13.03.2020, 13:03

Сергій Тамарін, позивний «Собер». Один з тих, хто воював за Маріуполь в складі батальйону “Азов”, майор поліції, що керував спецпідрозділом МВС «Схід» та стояв біля витоків Азовського волонтерського руху. Сьогодні Сергій продовжує боротьбу за Україну як керівник Київського осередку Національного корпусу та щодня залучає до патріотичного руху десятки молодих людей.

Сергій “Собер” Тамарін

Вчора друг «Собер» був затриманий за те, що назвав зрадника України Сивохо зрадником, війну – війною, а героїв – героями. Тамарін не приховував свого обличчя, не ховався за спинами інших – і на війні, і в цивільному житті він звик йти на опонента чесно та безкомпромісно. Такий характер гартувався з дитинства.

Змалку Сергій (тоді ще не «Собер») мав єдину мрію на доросле життя – стати військовим, щоб захищати рідну землю та своїх рідних. Тому, коли росіяни захопили Крим, наш герой, маючи за плечима юридичну освіту Харківської юракадемії та роботу в органах внутрішніх справ, пішов на фронт.

«З приходом на схід України російських терористів, я тут же приєднався до тоді ще безіменних “чорних чоловічків”. Згодом, після того, як в лютому 2014 з харківського СІЗО вийшов Андрій Білецький та парламент його визнав політв’язнем, ми стали «Азовом», – так в інтерв’ю одному з видань Тамарін згадує свої перші добровольчі дні.

І вже разом з “Азовом” Сергій брав участь у звільненні Мар’їнки, Маріуполя, в боях за Широкине. Мав важкі травми і контузії. На щастя, зміг повернутися до ладу за трохи більше, ніж два роки. Власне, звання майора отримав позачергово, після боїв за Маріуполь і успішного штурму Мар’їнки.

Після повернення з фронту Тамарін очолив створений в кінці 2014 року спецпідрозділ МВС “Схід”, метою якого було забезпечення надійного тилу в Харкові після відходу звідти “чорних чоловічків”. Формування спецпідрозділу велося винятково з добровольців.

Тамарін з Ігорем Михайленком на псевдо “Черкас”

Ця рота призначалася для задач підвищеної складності в зоні проведення Антитерористичної операції, пізніше – Операції об’єднаних сил. Сергій Тамарін очолював підрозділ два з половиною роки, маючи максимально широкий спектр уявлення і про потреби на фронті, і про необхідність реформувати МВС, і загальну ситуацію в країні, внутрішню і зовнішню політику.

З середини 2019-го молодий, але вже досвідчений командир «Собер» очолив київський міський осередок найбільшої націоналістичної партії – Національний Корпус. Відтоді Сергій завжди в центрі всіх гучних подій політичного життя столиці – завжди на першій лінії боротьби за права українців.

Під час одного з таких «боїв» – проти ватника та колаборанта, радника секретаря РНБО Сергія Сивохи, що несе в український медійний дискурс наратив «русского міра», Тамаріна та декількох його побратимів-ветеранів затримали. Зелена антиукраїнська влада взяла курс на боротьбу з патріотами України та Україною загалом.

Проте Сергій Тамарін не вміє програвати. Не вміють програвати і його бойові товариші азовці, націоналісти та ветерани. Їхня спільна боротьба та перемога ще попереду, але їхні імена вже відомі кожному молодому патріоту, що бере приклад з таких воїнів, як Сергій Тамарін. Позивний «Собер».

Поділитись