Розмінуй український інфопростір: 21 вересня Нацкорпус пікетуватиме канали Медведчука

18.09.2020, 15:09

У понеділок, 21 вересня, о 17:00 Національний Корпус прийде до офісів антиукраїнських телеканалів «NewsOne», «112 Україна» та «ZIK».

Акція протесту приурочена до початку навчання збройних сил РФ «Кавказ-2020». Поки Росія посилює свої війська на кордоні з Україною, проросійські телеканали готують плацдарм для подальшого наступу ворога всередині країни.

Віктор Медведчук, якому належить більша частина телеканалів в Україні, використовує медіасферу в гібридній антиукраїнській війні. «NewsOne», «112 Україна», «ZIK», а також десятки інших ресурсів цілеспрямовано ллють у вуха українців кремлівську пропаганду, спотворюючи факти та поширюючи дезінформацію й розбрат у суспільстві.

Порядок денний цих каналів фактично легітимізує в головах українців російську окупацію Криму і частини Донбасу. Тому їхня діяльність має бути заборонена в Україні.

Ми звертались до Нацради з питань радіомовлення і телебачення із закликом позбавити ліцензії проросійські ЗМІ. Та попри очевидну антиукраїнську риторику медведчуківські медіаресурси продовжують діяти.

Національний Корпус закликає українців приєднатись до акції протесту проти проросійських каналів. Розмінуймо український інфопростір разом!

21 вересня, 17:00, офіс «ZIK» (алея Героїв Небесної Сотні, 1), офіс «NewsOne» та «112 Україна» (проспект Перемоги, 44).

Поділитись