Річниця Широкинської операції: в Одеському військово-морському ліцеї переглянули фільму про наступ “Азову”

13.02.2020, 16:02


Для курсантів Одеського військово-морського ліцею представник місцевого осередку ПП “Національний Корпус” та солдат “Азова” Валерій Нестерук провів лекцію про Широкинську наступальну операцію та розповів про діяльність полку. Крім того, курсанти спільно переглянули фільм про буремні події лютого 2015-го.

“Важливо, щоб молоде покоління підростало з усвідомленням важливості перемог нашого війська”, – зазначив лектор. Варто змістити акцент із поразок на по-справжньому успішні сторінки новітньої історії, переконаний він. Такою вважається і наступальна операція, річницю якої відзначаємо у лютому.

Зважаючи на останню з проведених лекцій, а також неодноразову участь представників  Одеського осередку Національного Корпусу в заходах з військово-патріотичного виховання ліцеїстів, представнику партії вручили грамоту зі словами вдячності.

Нагадаємо, бої за Широкино стали переломним моментом російсько-української війни. До моменту їх проведення, військо перебувало у пригніченому стані через низку поразок, з якими доводилось стикнутись на фронті: після 242 днів оборони, впала вежа Донецького аеропорту, гібридні російські сили вибили підрозділи ЗСУ з обох терміналів летовища; інформація про жахливі події під Дебальцевим також не сприяли підняттю бойового духу.  

Наступ азовців має стати пам’ятним, оскільки доводить: українські воїни здатні не лише достойно захищати, але й блискавично атакувати, відвойовуючи свою територію.

Поділитись