Коли Ілля Кива виступає на ефірах, це вже давно ніхто не сприймає всерйоз. Але коли “законотворець” Кива просуває ініціативи своїх соратників-проросійських реваншистів – це стає шкідливим для суспільства.

Мова йде про його ідею визнати “постраждалих правоохоронців” на Майдані потерпілою стороною (законопроект 3074). Фактично цей документ прирівнює в статусі поранених та загиблих учасників Революції Гідності з представниками т.зв. правоохоронних органів, які власне, вбивали і калічили майданівців. Більше того, родини беркутів, які захищали владу Януковича, можуть отримати одні й ті ж  соціальні гарантії, що і родини Героїв Небесної Сотні та родини загиблих учасників російсько-української війни.

У пояснювальній записці Кива пише, що законопроект “сприятиме належній оцінці державою діям осіб з числа правоохоронців, які постраждали під час здійснення заходів по охороні громадського порядку”. Так ось, належна оцінка дана була уже давно. Мусора, які пішли проти мирного протесту зі зброєю, які з особливою жорстокістю та задоволенням били та калічили людей – заслужили на справедливе покарання, а не соціальні гарантії.

Завтра законопроект має розглянути основний комітет – з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Питання стоїть одним з перших, і я, звісно, сподіваюсь на здоровий глузд депутатів. Сподіваюсь на те, що ця тема буде надовго закрита в стінах парламенту.

Іллє Киві, його друзям з ОПЗЖ та ваті Шарія скажу одне: ми не дозволимо вам перевертати все з ніг на голову та виправдовувати вбивць. Ані я, ані мої побратими не забудуть, що робили на Майдані “постраждалі правоохоронці”. Толерантності та співчуття до них не буде, як і до вас, зрадники і реваншисти.

Поділитись