Влада клоунів готує чергове ганебне призначення. Директором стратегічного для національної безпеки “Укроборонпрому” планують зробити поплічника Януковича Сергія Тиханова. Нині він працює в Офісі президента, очолюючи відділ Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони.

Сергій Тихонов розпочав свій шлях у великій політиці в складі відверто антиукраїнської партії Наталії Вітренко, від якої став народним народним депутатом 1998 р.

З початку 2000-их був членом Партії регіонів. Працював помічником одіозного Андрія Клюєва. Про непересічну роль Тихонова в команді Януковича свідчить корупційний скандал 2007 року. Тоді нинішній підлеглий Єрмака особисто скуповував помаранчевих депутатів за багатомільйонні хабарі в інтересах проросійської партії.

Отже, управління “Укроборонпромом” хочуть віддати в руки людині, яка роками співпрацювала з відверто антиукраїнськими політичними проектами, не цураючись корупційних схем. Пов’язаний з проросійськими силами Тихонов для влади клоунів є ідеальним кандидатом на посаду директора стратегічного підприємства. На тлі антиукраїнського реваншу його призначення виглядатиме цілком логічним.

Бездарна кадрова політика влади в умовах війни може привести Україну до катастрофи. Призначення ватників та блазнів на ключові посади – це злочин проти національної державності, за який неодмінно настане відповідальність.

Поділитись