Полк «Азов» зазнав непоправної втрати на передовій

05.09.2019

4 вересня на Світлодарській дузі загинув боєць полку «Азов» Едуард Шахов. Про це повідомила прес-служба полку.

«З великим сумом повідомляємо, що 4 вересня наш підрозділ зазнав непоправної втрати на Світлодарській дузі. Від кулі снайпера загинув Едуард Шахов на псевдо «Шах». Поранення, отримане бійцем, було несумісним із життям. «Шах» родом із Херсонської області, проте велику частину свідомого життя він провів на Донбасі, навчався в окупованому нині Донецьку. Йому було всього 26 років», – зазначається у повідомленні.

У прес-службі полку розповіли, що «Шах» служив в «Азові» з літа 2015 року у третій роті другого батальйону у званні молодшого сержанта.

«В своєму підрозділі був командиром відділення, також обіймав посаду парамедика. Боєць мав славу сумлінного та здібного воїна, а ще був дуже товариським та надзвичайно щирим хлопцем. В «Азов» пішов служити, бо не міг сидіти, склавши руки, коли українські землі опинилися у лапах окупанта. За загибель нашого побратима «Шаха» противнику буде відплачено у стократ. Обіцяємо: український прапор обов`язково майорітиме над рідним для полеглого азовця Донецьком та іншими містами, які сьогодні перебувають в полоні ворога. Помстимося!», – йдеться у повідомленні полкової прес-служби.

Ми щиро співчуваємо близьким та друзям українського воїна Едуарда Шахова, який загинув, захищаючи від окупанта рідну землю. Пам’ятаємо.

Поділитись