Патріотичні сили йдуть в парламент єдиним націоналістичним блоком

09.06.2019, 18:06

Націоналісти об’єднались напередодні виборів, щоб єдиною потужною силою йти до парламенту й протистояти проросійському реваншу.

“Ця Рада як ніколи потребує людей, які зможуть жорстко протидіяти п’ятій колоні. Якщо треба – не дуже дипломатичними шляхами, але максимально ефективними”, – сказав у своєму зверненні перший командир полку «Азов», народний депутат України Андрій Білецький, який очолить координаційний центр та подальше об’єднання українських націоналістів.

Білецький також підкреслив, що проходження в парламент не має бути кінцевою метою об’єднаного націоналістичного руху.

“Ми повинні створити єдиний національно-патріотичний блок, який буде складатись не тільки з правих націоналістичних партій, а ще з ветеранських організацій, стартапів, культурницьких проектів. Ми повинні не словами, а реальними справами показати, як ми збираємось будувати і захищати нашу майбутню Велику Україну”, – наголосив Андрій Білецький.

«Вже найближчим часом всі зрозуміють, що в українській державі є реальна державницька сила, яка зможе не тільки відстоювати інтереси українців в Україні, яка зможе не тільки руйнувати гнилу систему влади, яка зможе не тільки покарати всіх негідників, мародерів, злодіїв, але й зможе побудувати нову Україну», – сказав під час свого виступу голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Сильна націоналістична фракція у парламенті не дасть знищити Україну та капітулювати перед ворогом!
Як все було – дивіться відео.

Поділитись