placeholder+image

«Марш Українського порядку» партії Національний корпус відбувся у Харкові

Сьогодні у Харкові був проведений «Марш Українського порядку», який організував місцевий осередок партії «Національний Корпус».

У заході взяли участь лідер Азовського руху та політичної партії «Національний Корпус» народний депутат Андрій Білецький, засновник ГО «Східний Корпус», лідер ЦК АЗОВ Харків, член вищої ради партії «Національний Корпус» Олег Ширяєв, голова ЦК АЗОВ Харків Анатолій Сидоренко, начальник штабу ЦК АЗОВ Харків Артем Мошинський, лідери ініціативних груп 9 районів Харкова та інші активісти.

В акції взяли участь близько 1,5 тисячи людей.

Збір учасників маршу відбувся на Майдані Конституції. Сформовані колони о 17:20 рушили вверх по Сумській вулиці, до Каскаду, де відбулося фаєр-шоу. О 18:30 в рамках маршу, у приміщенні ККЗ «Україна» відбулася зустріч із Лідером Азовського руху Андрієм Білецьким та лідером Азовського руху на Харківщині Олегом Ширяєвим. В рамках заходу були представлені члени штабу та лідери Ініціативних груп. Було презентовано документальну стрічку, яка розповіла про створення «Національного Корпусу» та Азовського руху.

Розпочав зустріч голова ЦК АЗОВ Харків Анатолій Сидоренко. «Ми багато зробили за цей рік: в два рази збільшили кількість активістів, вперше взяли участь у виборчих процесах, відкрили свої представництва практично у кожному районі області. У місті було проведено велику кількість акцій, а також - рутинної роботи, про яку ніхто міг не знати і не чути. Я хочу звернути увагу, що саме ця робота закладає міцний фундамент не тільки нашої організації, але і країни в цілому. Ми звикли брати відповідальність на себе - саме це відрізняє нас від інших патріотичних організацій.
Ми - люди дій, ми прийшли в важке для країни час, для того щоб реальними справами наблизити світанок України».

Потім, слово було надано лідерові Азовського руху на Харківщині Олегові Ширяєву. Під час свого виступ він зазначив: «Сьогодні ми провели захід під назвою «Український порядок». Чому саме Український порядок? Тому ще все, що ми бачимо довкола – хаос, руїна, розкладення суспільства – це що завгодно, тільки не порядок.
І на тлі усього цього морального зубожіння суспільства, відсутності єдиної національної візії – Азовський рух – є саме тою силою, що змушена брати на себе виконання функцій держави. Наша діяльність системна, зрозуміла та відкрита. І логічним продовженням стало створення власної політичної сили. Подальша боротьба триватиме також у політичній площині – в лавах партії «Національний Корпус». Я закликаю усіх вас до активної життєвої та громадянської позиції».

Далі на сцену було запрошено Лідера «Національного Корпусу» Андрія Білецького. Він зазначив наступне: «Наше завдання дуже просте. Ми повернулися з фронту, з революції, ми починаємо новий етап боротьби. І, головне, ми знаємо, як: йти поруч і працювати кожен день, забути про слова. Країні потрібні реальні справи.
Раз на сто років на одне покоління випадає історична місія - визначальна, бути державі або загинути, бути нації великої або бути їй нікчемною. І це - наше покоління, це наша історична ноша, це наш час. У 1918 році покоління програло війну, і на 100 років ми втратили можливість. Зараз від вас залежить, піти вперед або відкотитися назад. Харків - безумовно, лідер нашого руху. І вам ще доведеться в конкурентній боротьбі утримувати це звання. Я дивлюся на вас в кожному місті і бачу молодих, сильних, розумних українських особистостей. Я впевнений, що ви цю можливість не втратите. Що ми нашу історичну місію виконаємо боротьбою, силою, єдністю. Що ми створимо велику, сильну, соборну Україну».

О 20:00 зустріч було завершено та виголошено подяку всім присутнім, активістам Цивільного Корпусу та прихильникам Азовського руху.

«Марш Українського порядку» партії Національний корпус відбувся у Харкові