placeholder+image

Андрій Білецький на заприсяженні Національних Дружин: Цим хлопцям небайдужа доля країни

28 січня у Києві відбулось урочисте заприсяження активістів організації Національні Дружини, приурочене до першої річниці її створення.

Свою ходу нацдружинники розпочали на Майдані Незалежності. З центру столиці понад 600 представників організації під своїми стягами пройшли центральними вулицями міста до київської фортеці «Косий капонір», де прийняли присягу на вірність і служіння українському народу. У «Косому капонірі» відбулось і освячення знамен Національних Дружин печаткою князя Святослава Хороброго. Церемонію проводив перший командир полку АЗОВ та лідер партії Національний Корпус Андрій Білецький.

«Сьогодні тут зібралися ті, кому не байдуже до долі власної країни, біди свого народу. Тут стоять молоді хлопці, які готові жертвувати часом, здоров’ям, власним добробутом заради спільного блага», - сказав він під час урочистого дійства.

Білецький зазначив, що активісти організації щодня виходять на патрулювання вулиць міст України і борються з наркоторгівлею та алкогольним геноцидом українського народу, «хоча багато хто вважає їх диваками».

«100 років тому з темного засніженого зимового Києва виходили останні з крутянців для того, щоб завтра прийняти свій перший і останній бій. Більшість киян теж вважали їх диваками. А через декілька днів до Києва прийшла армія Муравйова, і тільки за один тиждень було розстріляно більше 5 тисяч людей», - нагадав він.

Андрій Білецький висловив переконання у тому, що тільки ті, хто готовий об’єднуватися, боротися і жертвувати заради спільного блага, - «створюють великий рух, великі країни й народи».

«Батьківщина – це не територія, а подвиги й зусилля, які в неї вкладені. Сподіваюся, що ваші зусилля, боротьба і подвиги викують майбутню омріяну багатьма поколіннями велику Україну», - підкреслив у своїй промові лідер Національного Корпусу.

Нагадаємо, що мета діяльності громадської організації Національні Дружини, - забезпечення порядку на вулицях українських міст. Особовий склад організації – колишні учасники бойових дій, патріотична молодь та небайдужі громадяни, що поділяють прагнення покращити безпекову ситуацію в державі.

Андрій Білецький на заприсяженні Національних Дружин: Цим хлопцям небайдужа доля країни