Вчора, в анексованому Криму затримали п’ятьох кримських татар, котрі поверталися з Москви, куди їздили, задля того, аби підтримати на засіданні апеляційного суду, затриманих у “справі Хізб ут-Тахрір”.

Сабрі Селяметов, Осман Хочу, Зекий Куламетов, Рустем Куркчі, Сейдамет Мустафаєв, були затримані на в’їзді до Криму, під час перетину Керченського мосту. Російські силовики допитували їх, щодо релігійного сповідання, намагаючись знайти ефимерні зв’язки з тероризмом.

Намагання рф посмститися кримським татарам за супротив анексії, нагадують повернення до часів сталіна, не лише пориваннями позбутися самого факту існування цього народу на території Криму, а і показовими судами.

Як і за часів так званого “батька народів”, потрапляння до російського суду через політичні мотиви, вже де-факто означає вирок. А відтепер, ще й підтримка обвинувачених присікається тими ж, репресивними, сталінськими методами, затримуючи за надуманими підозрами про участь у терористичних планах, які існують лише в уяві росії.

Все це у той час, коли справжніми терористами є військові рф, які вже шостий рік вбивають тисячами, підтримуючи псевдореспубліки на сході України.

Поділитись