Не дозволимо дискредитувати ветеранів!

12.12.2019, 20:12

Національний корпус уважно стежить за слідством у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Ми вітаємо активну роботу правоохоронних органів. Неупереджене та професійне розслідування для якнайшвидшого розкриття цієї справи – важливе для нас.

При цьому нас як ветеранів російсько-української війни непокоїть демонстративне згадування учасників бойових дій у контексті злочинів, що сталися останнім часом, а також формулювання про те, що “патріотизм перетворюється на зраду своєї країни і злочин”.

Ми хотіли би наголосити, що патріотизм і злочинність – це неспівставні поняття, застерегти від небезпечних узагальнень та спроб дискредитувати ветеранську спільноту.

Принагідно хотіли би нагадати, що ветерани і волонтери користуються найбільшим рівнем довіри серед українців і випереджають за цим показником президента, прокуратуру і національну поліцію.

Так, згідно із результатами соціологічного опитування групи “Рейтинг”, яке відбулося у жовтні цього року, волонтерам довіряють 69% населення, ветеранам – 67%, президенту – 66%, національній поліції – 32%, прокуратурі – 15%.

Вбивці Шеремета мають бути покарані, але не ціною честі захисників України!

Поділитись