Не допустимо, щоб Україна перетворилась на федеративний округ Московії, – представник Нацкорпусу

06.10.2019, 14:10

Реалізація “формули Штайнмаєра” призведе не тільки до легалізації сепаратистів, але й до зняття санкцій з РФ. Про це сьогодні на акції протесту у Києві сказав голова міжобласного об’єднання “Терен Схід” Національного Корпусу Максим Жорін.

“Лише за останні кілька місяців на Донбасі загинуло декілька десятків наших воїнів. За що вони загинули? За те, щоб сепаратисти отримали офіційний статус влади чи за те, щоб зрадники і злочинці стали народною міліцією? Ні! Вони загинули за велику соборну Україну. Вони загинули заради того, щоб ми з вами та наші діти могли жити в нормальній, сучасній європейській країні, а не в федеративному окрузі Московії”, – сказав він.

Максим Жорін зазначив, що у випадку відведення військ, Україна може втратити ті населені пункти, за звільнення яких загинули українські воїни. Він також висловив переконання у тому, що реалізація “формули Штайнмаєра” “призведе не тільки до легалізації сепаратистів, але й до зняття всіх санкцій з РФ”.

“І після цього вони вдарять по нас ще раз, як вони це робили в Чечні, Грузії, Молдові. Тільки вдруге вони заберуть вдвічі більше територій і вб’ють ще більше українців. Тож ми маємо не дати зрадити Україну, не дати спаплюжити пам’ять про наших загиблих героїв. І Донбас буде обов’язково українським на українських умовах”, – заявив Жорін.

Поділитись