10 фактів про Національний Корпус

Кампанія Національного Корпусу проти діяльності «Сбербанку» на території України в 2017 призвела до фактичного банкрутства російського банку.
Мости смерті, Нацкорпус, КМДА
У 2021 році Національний Корпус викрив масові корупційні схеми у столиці, які покривав мер Віталій Кличко. Завдяки масовим акціям протесту частину з них вдалося ліквідувати вже за місяць.
Національний Корпус сприяв створенню Міністерства у справах ветеранів України в 2019, а також реабілітаційних центрів для ветеранів в Києві, Черкасах, Харкові.
Національний Корпус запобіг запуску Національної платформи примирення та єдності Сергія Сивохи в 2020, що передбачала легалізацію «міліції» на Донбасі та проведення виборів без роззброєння російських найманців.
В рамках всеукраїнської ініціативи Національного Корпусу «НКВолонтери» вдалось сформувати мережу з 1465 волонтерів, які доставили пенсіонерам 22357 продуктових наборів, забезпечили перевезення 5639 медиків, передали 107 тис. грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних закладів, пошили та роздали 32446 масок.
РНБО, завдяки тиску Національного Корпусу, в 2021 впровадила санкції стосовно проросійських телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, керівника ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.
Національний Корпус попередив провокації проросійських тітушок, які діяли під прикриттям ГО «Патріоти за життя», зокрема передав в руки Національної поліції більше 200 російських озброєних бойовиків.
За час існування проекту «Спортивний Корпус» Національний Корпус відкрив більше 30 спортивних залів і секцій по всій Україні, організував та провів більше 100 спортивних турнірів.
Волонтери всеукраїнського проекту Національного Корпусу «Одна Кров», що має на меті розвиток і популяризацію культури донорства в Україні, врятували більше 2 тис. життів.
Волонетри Національного Корпусу допомогли цивільному населенню під час техногенних катастроф і природних лих, зокрема, під час вибухів боєприпасів у Балаклії (квітень 2017) та Калинівці (вересень 2017), паводків Івано-Франківській і Львівській областях (червень-липень 2020), пожеж у Луганській області (липень 2020) і Чорнобильській зоні (квітень 2020).

Партія «Національний Корпус» заснована в 2016 ветеранами АТО, волонтерами та громадськими активістами. Історія партії

Основоположні принципи нашої партії:

Національна солідарність

Ми виступаємо за припинення політичних чвар серед українського суспільства та його об’єднання заради здобуття спільної мети – Української Самостійної Соборної Держави.

Україноцентризм

Незалежна Україна постала завдяки україноцентричності патріотів минулих і теперішніх поколінь. Ми переконані, що завдяки їй постане справжня, сучасна і успішна українська нація.

Стабільна економіка

Ми віримо, що успіх держави і її громадян можливий лише за наявності стабільної і багатовекторної економіки, заснованої на державно-приватному співробітництві і розвитку інноваційних галузей з одночасним розвитком аграрного та індустріального потенціалів.

Плани Національного Корпусу на 2021 рік:

  1. Створити справжню територіальну оборону України. Поки що тероборона існує лише на папері, а тренування проходять виключно за ініціативи ветеранів російської-української війни та добровольців.
  2. Притягнути до відповідальності колаборантів – осіб, які сприяли окупації і збройній агресії, підтримували та виправдовували її.
  3. Повністю заборонити російський бізнес в Україні.

Законопроекти про територіальну оборону і відповідальність за колаборціонізм вже внесені до Верховної Рад України.

Галерея фото

Андрій Білецький розповів про шляхи повернення Криму й Донбасу

Як божевільний Ілля Кива став обличчям ОПЗЖ. Хроніки реваншу

Корупційна четвірка: Нацкорпус під КМДА вимагав припинити корупційні схеми Оленича, Осипова та Густєлєва

Нацкорпус змусив Львівську обласну раду почати боротьбу проти колаборантів

Економічна блокада й закон про колаборантів: у Києві за участі Нацкорпусу обговорили стратегію повернення окупованих територій

До Дня добровольця у Запоріжжі відбувся четвертий щорічний Аматорський турнір з жиму лежачи

У Києві відбувся другий вишкіл Азовського руху

TOP