На фото – лікарня в Рубіжному Луганської області. Заради справедливості зазначу – фото не з інфекційного відділення, а з адміністративної частини закладу.

Фото журналіста Костянтина Реуцького

Підготовлено десь 30 місць для хворих на коронавірус. Розміщувати будуть і в хірургічному відділенні, яке також виглядає більш-менш непогано. Лікарів не вистачає, які і ліків, засобів захисту, апаратів штучної вентиляції легень.

На днях в лікарню приїздив багаторічний “куратор” Луганщини Бойко, привіз рукавички, маски та апарат ШВЛ. Саме його призначили відповідальним за область. Ось він і виконує прохання президента допомогти в боротьбі з коронавірусом.

Відповідає за регіон Бойко уже багато років: в основному грабує та мародерить заводи. На одних тільки відомих “вишках Бойка” вдалось “заробити” біля 200 млн доларів. За ці десятиліття він міг побудувати не один медзаклад та “подякувати” регіону за вкрадені тут мільйони. Адже все може статись. Раптом саме на нього тепер не вистачить відремонтованої палати, ліків чи апарату?

Як показала практика, іноді і олігарх може опинитись в тих умовах, які сам створював для народу протягом багатьох років.

Поділитись