Відбувся суд по трьом ветеранам російсько-української війни. Саші Волкову присудили 2 місяці цілодобового домашнього арешту, ми подаватимемо апеляцію. Сергія Тамаріна та Юрія Каплю відпустили під особисте зобов’язання.

Це все відбулося на фоні злитих документів ТКГ в Мінську, де “ЛДНР” визнані суб’єктом переговорного процесу. В результаті цього відбувся мітинг під ОП, де були й ми. Навіть, “Слуги народу” бастують проти Єрмака, тим не менш вони знали, куди вони йдуть і тепер їм доведеться відповідати за позицію своєї партії.

14 березня – День добровольця. Влада вирішила не закривати жодного з наших добровольців, бо вони зрозуміли, що це був би перетин усіх червоних ліній, але це не кінець. На День добровольця о 18:00 підемо під посольство РФ. Підемо з конкретними месседжами про те, що ми пострілюємо з 2014 і не збираємося зупинятися.

Народ і Зеленський відтепер – не одна команда

Опубліковано Владислав Соболевський Пʼятниця, 13 березня 2020 р.

Зеленський хай робить, що хоче! Український народ не розділяє його позицій. Миритися немає з ким, бо ми ні з ким не сварилися. Ми хочемо своє назад, ми свого доб’ємося.

Хотів би передати слова подяки усім, хто був під судом: і політичним партіям, і громадським організаціям, і ветеранам, і фанатам “Динамо” Київ, і пораненим, які не дивлячись ні на що прийшли підтримати побратимів, і простим громадянам – дякую. Під судом було більше 500 людей і це було дуже круто. Поки влада не може замовчати свої грішки, які вона хоче з нами чинити – ми не переможні. Шлях наш прямий і цей шлях до перемоги!

Владислав Соболевський в Facebook та Twitter.

Поділитись