Представники Національних дружин звільнили територію під Солом’янським судом від звезених тітушок з Одеси, що були найняті для психологічної та, можливо, фізичної допомоги одеському меру Генадію Труханову. На все це націоналістам знадобилось не більше п’яти хвилин.
Інша частина «тітушок» сховалась в приміщені суду під нагляд поліції, якій вони самі ж і погрожували всім своїм виглядом до прибуття націоналістів.
Присутність Нацдружин під стінами суду зараз необхідна для того, щоб запобігти намаганням корумпованого мера Одеси з російським паспортом звільнитися за допомогою «тітушок».
Нагадаємо, 13 лютого детективи НАБУ та прокурори САП повідомили про підозру чотирьом чиновникам мерії Одеси, а тому числі і чинному міському голові.