Національний Корпус виступив на конференції Etnofutur III у Таллінні

28.02.2019, 08:02

23 лютого Олена Семеняка, міжнародний секретар Національного Корпусу і координатор Групи сприяння розбудові Інтермаріуму, виступила на конференції Etnofutur III в Таллінні з доповіддю на тему “Серединна Європа в епоху цезаризму і призначення етнофутуризму”.

Найяскравішим прикладом етнофутуризму як поєднання політики захисту етнокультурних цінностей з інновативними технологіями, на її думку, є саме Азовський Рух, який давно вийшов за межі вузького партійного формату. Десятки соціальних проектів, освітні програми, високопрофесійні військові структури – саме так має виглядати всеукраїнський рух 21 століття, готовий до гібридних викликів сьогодення.

Наклавши концепцію цезаризму Освальда Шпенґлера (характерний для кінця історичного циклу Заходу стан, що розпочався разом із першою світовою) на сучасне явище правого популізму в супроводі військової могутності, Олена Семеняка представила Інтермаріум як той простір, у якому Стара Європа здатна повернутись до життя, вийшовши на новий культурно-цивілізаційний виток.

Щорічну конференцію, приурочену до дня незалежності Естонії, вже втретє організовує молодіжна організація естонської партії EKRE Sinine Äratus, яка менш ніж тиждень братиме участь у парламентських виборах у країні. Окрім розвитку концепції етнофутуризму, що має стратегічне значення для становлення регіонального союзу, Національний Корпус прибув на захід і з метою підтримки дружньої організації напередодні виборів, на яких, за екзитполами, EKRE може розраховувати на 20 відсотків виборчих симпатій.

Конференцію відвідали більше 100 гостей з Естонії та інших країн Європи та Америки. Геополітичний проект Інтермаріуму, який розкрила Олена Семеняка, знайшов особливий відгук серед фінських, угорських, естонських та литовських спікерів і учасників. Наразі заплановано співпрацю з Партією Фіни та фінською ідентитарною організацією Suomen Sisu в напрямку популяризації Міжмор’я у Фінляндії.

Олена Семеняка обговорила шляхи нейтралізації міжетнічного конфлікту з угорськими учасниками конференції, а також зустрілася з головою молодіжної організації італійської партії Лега, що з недавніх пір виявляє підвищений інтерес до політичних трендів Центрально-Східної Європи і готується сформувати потужну коаліцію в європарламенті.

Взявши участь в організованому EKRE більш ніж 8-тисячному смолоскипному марші на честь незалежності Естонії у Таллінні поряд з латвійськими, шведськими, литовськими, угорськими, фінськими, американськими, англійськими і канадськими учасниками конференції, Олена Семеняка завершила насичений і продуктивний візит до Естонії записом кількох відеоінтерв’ю для фінських та американських медіа, а також запросила EKRE та учасників конференції Etnofutur на Четверту конференцію Групи сприяння розбудові Інтермаріуму.Поділитись