Долучитись
Контакт-центр: +38(095) 002-31-28
  • UA

Національний Корпус

  • ПАРТІЯ
    • Лідер
    • Вища Рада
    • Центральний штаб
    • Історія
    • Обличчя
    • Програма
    • Статут
    • Підтримка
    • Приймальня
  • Осередки
  • ПРЕС-ЦЕНТР
    • Про головне
    • Події
    • Новини осередків
    • Трибуна
    • Коментарі
    • Соцмережі
    • Архів новин
    • Бібліотека
    • Фото
  • Контакти
  • МЕРЧ
ВСТУПИТИ В ПАРТІЮ

Національний Корпус рішуче виступив проти незаконної забудови в Одесі

by Ім’я Прізвище / 8 Липня, 2017 18:25 / Published in Новини

Сьогодні, 8 липня, одеські активісти Національного Корпусу організували мітинг, який переріс у бійку.

Акція протесту проти забудови компанії сирійського мільярдера А. Ківана «Kadorr a.k.a. Mordorr Group», що на вулиці Каманіна порушує Генплан Одеси та детальний план территорії, перейшла з фази мирного мітингу в бійку активістів, які прагнули справедливості, проти агресивно налаштованої охорони забудови та поліціянтів. В ході протесту були використані димові шашки.

«Ніхто й не планував бійки, чи чогось подібного», – каже один з активістів. Причиною данної акції стали прямі порушення будівельного законодавства «Кадорром» – так на місці, де планувалася чергова забудова, згідно з Генпланом й затвердженим міською радою в рамках детального плану территорії, повинні були з’явитися школа та дитячий садок.

На акцію прийшли близько 50-60 людей, серед яких більше 30 – це активісти Національного Корпусу.

Зі сторони «Кадорру» була приватна охорона Аднана Ківана, яка за чисельністю значно переважала чисельність активістів-протестувальників. Молодики були в масках, що нібито було заборонено надягати. Чому саме вони ховали обличчя – незрозуміло.

Поліція ж, замість того щоб захищати інтереси народу, також провокувала активістів на радикальні дії. В ході акції співробітниками поліції було побито двоє активістів Національного Корпусу Одеси. Хлопці залишилися з подряпинами та синцями в районі рук, ніг та голови.

Сторона забудовника одразу ж після перших заворушень почала «тицяти» поліції в обличчя документами на будівництво. Це, звісно, добре, так би мовити справжній прогрес, адже раніше, на іншій забудові на тій же вулиці, представники компанії забудовника відмовлялися надавати хоч якісь документи, аргументуючи це тим, що «ми нікому нічим не забов’язані».

Одного з протестувальників, які виступили проти незаконної забудови, було затримано та доправлено в Приморський райвідділок, де був складений адмінпротокол по факту хуліганських дій.

Таким чином, у нашій державі продовжують покриватися забудовники-злочинці, що, порушуючи законодавство, прагнуть нажитися на своєму горе-бізнесі. Національний Корпус завжди виступав проти подібного свавілля, та продовжуватиме робити це і надалі!










ПРЕС-ЦЕНТР

  • Про головне
  • Події
  • Новини осередків
  • Трибуна
  • Коментарі
  • Соцмережі
  • Архів новин
  • Бібліотека
  • Фото

Долучитись до партії

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС

Національний Корпус – осередок сучасного українського націоналізму, що збирає навколо себе талановитих молодих патріотів, які працюють на благо своєї країні. Вступай до Національного Корпусу! Стань частиною великого руху, який щодня, крок за кроком, змінює країну.

Заповніть електронну анкету, і вже найближчим часом з Вами зв’яжуться наші представники, щоб розповісти правила та процедуру вступу.

    ПІДПИСКА НА НОВИНИ

    Підпишіться на нашу розсилку та отримуйте останні новини у свою поштову скриньку.

    ПАРТІЯ

    • Лідер
    • Керівництво
    • Історія
    • Обличчя
    • Програма
    • Статут
    • Фінансова підтримка
    • Приймальня

    ПРЕС-ЦЕНТР

    • Про головне
    • Події
    • Новини осередків
    • Трибуна
    • Коментарі
    • Соцмережі
    • Архів новин
    • Бібліотека
    • Фото

    Контакти

    Контакт-центр:
    +38 (095) 002-31-28

    Прес-служба:
    +38 (050) 838-72-01

    [email protected]

    © 2016-2020 Партія "Національний Корпус"

    Політика конфіденційності

    TOP