Національний Корпус протидіє відновленню комуністичних сил в Україні

23.12.2017, 11:12

В суботу 23 грудня активісти Національного Корпусу виявили та знешкодили проведення незаконного збіговиська «молодих лєнінців» в центрі Києва. Заборонений законом, але не ліквідований через слабкість української влади повністю так званий «Лєнінський комуністіческій союз молодьожи» за допомогою своїх кураторів з Росії активно готує плацдарм для відновлення червоної зарази в Україні.

Після прибуття активістів Нацкорпусу, сепаратисти забарикадувались в приміщенні та викликали поліцію. На жаль представники правоохоронних органів зайняли сторону антиукраїнських сил та стали на захист «молодих комуністів». Проти наших активістів було застосовано сльозогінний газ.

Проте націоналістам все ж вдалося зірвати цей злочинний шабаш. В розпорядженні Нацкорпусу опинилися робочі матеріали «плєнуму ЦК», ознайомившись з якими кожен легко може визначити ступінь злочину, що вчиняють недозаборонені покидьки проти української держави. Фото додається.

Крім того, на ресурсі забороненої КПУ прямо під час акції з’явилася інформація про те, що візит націоналістів відбувся саме до цієї організації. Тим самим вони майже підписали явку з повинною – зізналися в незаконному функціонуванні досі забороненої антиукраїнської партії. Скріншот їх сторінки також додається.

Сподіваємось, ця інформація приверне увагу СБУ та правоохоронних органів. У свою чергу Національний Корпус і надалі всіма силами буде відслідковувати та знешкоджувати будь-які натяки на спробу реваншу антиукраїнських сил.Поділитись