Нацкорпус запропонував МОЗ свою волонтерську мережу для допомоги в боротьбі з коронавірусом

19.03.2020, 14:03

Про це на своєму ютуб-каналі повідомив лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

«Пандемія коронавірусу поставила Україну і весь світ перед величезною небезпекою. Ми, Національний Корпус, в першу чергу патріоти, а не політики. Патріоти – це ті люди, які роблять те, що необхідно країні та нації. Зараз, в часи ізоляції та карантину, в часи медичної та фінансової кризи, що насуваються, – це, передусім, захист наших найбільш вразливих земляків. Це захист літніх людей, багатодітних сімей, людей з інвалідністю. Саме тому ми запропонували МОЗ передати нашу волонтерську мережу для боротьби з пандемією», – заявив він.

За словами Білецького, до ініційованого його політсилою проекту #НКВолонтери вже записалося більше тисячі добровольців по всій Україні.

Лідер НК також додав, що допомогти може кожен, передусім ті, хто має транспортний засіб, медичну освіту чи медичний досвід.

«Приклад Китаю показує, що солідарна і дисциплінована нація може подолати навіть таку біду, як коронавірус. На українську владу сподівань надзвичайно мало. Але у мене є велика віра в солідарність українців. Ми були солідарні в часи Майдану. Ми були солідарні в перші роки війни. Наша солідарність може врятувати нашу країну і зараз», – наголосив Андрій Білецький.

Приєднуйтесь до проекту #НКВолонтери:
– телефон: +380 (95) 002 30 49
– форма: https://forms.gle/CQKAS3PHqckntDHQA

Поділитись