Нацкорпус вимагає суворішого покарання для представника ОПЗЖ, що стріляв у ветерана на Чернігівщині

16.10.2020, 17:10
Нацкорпус вимагає суворішого покарання для представника ОПЗЖ, що стріляв у ветерана на Чернігівщині

14 жовтня керівник ОПЗЖ у Бобровиці Чернігівської області В’ячеслав Гусак стріляв у ветерана російсько-української війни, який зробив йому зауваження щодо розповсюдження агітматеріалів проросійської партії ОПЗЖ у День захисника України.

Учасник бойових дій на Сході сказав агітаторам ОПЗЖ про те, що вкрай цинічно у свято захисників України здійснювати прокремлівську пропаганду і попросив прибрати агітаційний намет. Після зауваження на місце подій приїхав керівник ОПЗЖ у Бобровиці й під час суперечки тричі вистрілив з револьвера у ветерана, поціливши у передпліччя. За фактом злочину представники правоохоронних органів відкрили провадження за статтею 125 КК (легкі тілесні ушкодження) щодо обох учасників конфлікту.

Розуміючи несправедливість складеного протоколу, сьогодні активісти Нацкорпусу та інших патріотичних організацій пікетували управління поліції з вимогою перекваліфікувати справу щодо Гусака, відкривши провадження за статтею 296 ч. 4 (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї).

“Українських патріотів кидають за ґрати, вигадуючи тяжкі статті за дрібні правопорушення, в той же час за стрілянину проросійським виродкам інкримінують всього лише легкі тілесні ушкодження”, – обурюється керівник Нацкорпусу в Чернігові Олександр Тарнавський.

Учасники акції попередили про готовність миттєво давати відсіч проросійським силам у будь-якому регіоні Чернігівщини. Після закінчення мітингу представники правоохоронних органів пообіцяли ретельніше розібратись у ситуації й провести прозоре розслідування.

Націоналісти стежитимуть за перебігом дій і стоятимуть на тому, аби представник ОПЗЖ поніс справедливе покарання за вчинений злочин.

Поділитись