Нацкорпус провів мітинг

біля Дарницької ТЕЦ у Києві

Екологічні проблеми столиці виходять далеко за межі незаконних забудов. В першу чергу мова йде про виробництва, які забруднюють повітря та в буквальному сенсі труять киян. Особливо від цієї напасті страждає найбільш густонаселений район столиці — Дарницький.

Сьогодні київський осередок Нацкорпусу влаштував акцію протесту біля Дарницької теплостанції. Спільно з місцевими мешканцями активісти вимагали від керівництва станції встановити сучасні засоби фільтрації відходів та допустити на свою територію органи державної перевірки.

Чому ми вийшли не під КМДА, не під якийсь профільний комітет, а саме до ТЕЦ? Бо все просто. Адміністрація станції свідомо йде на порушення законодавства і вже багато років не пускає на свою територію планові перевірки. Вони розказують, що це тому, що у них все добре, що відходів у них нема, а дим з труби чистіший від київського повітря. Але це все не так. Вони свідомо труять людей“, — заявив під час акції речник Національного Корпусу Владислав Соболевський.

Однак, коріння проростає з одного джерела — адміністрація мера. І зацікавлені у цьому все та ж компанія, яка не робить модернізацію очисних систем на Дарницькому сміттєпереробному заводі.

В першу чергу, на цьому відмиває гроші Кличко. Але й меншим пішакам перепадає: безпосередньо до цього залучені його найближчі заступники, Поворозник та Пантелеєв.

Дарницька ТЕЦ, яка знаходиться в центрі густонаселеного району і щодоби генерує близько трьохсот тонн шкідливих відходів, продовжує працювати без оновлень обладнання. Як результат, у повітря, грунт і воду Києва потрапляють: алюміній, барій, берилій, миш’як, мідь, нікель, ртуть, свинець, бор, кадмій, залізо, цинк.

І якби не було грошей на модернізацію — то було би пів біди. Але ж гроші є, їх хоч греблею гати, і вони осідають у кишенях Кличка та його посіпак. Хіба ми такого мера обирали, коли голосували?!” — задав риторичне запитання керівник київського Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Наша акція — лише попередження, сигнал для центральної влади. Ми не плануємо зупинятися. Залишайтесь з нами на зв’язку. Далі — більше!

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP