Нацкорпус Львівщини підтримує відновлення громадського транспорту у Львові й області

23.05.2020, 21:05

Від учора, з 22 травня, рішення уряду дозволило відновити роботу громадського транспорту в Україні, проте кожна область і обласний центр мали робити це тоді, коли вважають доцільним і безпечним для громадян. Але у Львові та на Львівщині, де вже понад тиждень працюють торгові центри, салони краси, різноманітні магазини і літні майданчики кафе і ресторанів громадські перевезення відновлювати не планують. Причиною називають відсутність розпорядчих документів.

Та львів’яни і мешканці області вже змушені виходити на роботу і з добиранням виникають великі проблеми. Міський транспорт, який начебто працює в режимі спецперевезень, приймає всіх пасажирів, але через зменшену на час карантину кількість автобусів для цього потрібно цілий ранок простояти в черзі. У мешканців області ситуація ще гірша — у них варіантів добирання, окрім власного транспорту, взагалі немає.

Тому Нацioнальний Корпус Львівщини підтримує відновлення громадського транспорту, адже люди залишаються у безвиході. Ми впевнені, що громадський транспорт зі всіма умовами безпечного перевезення людей, не буде більш ризикованим місцем, ніж торговий центр чи салон краси. Сьогодні Львів і Львівщина карантин лише імітують, а львів’яни відчувають гостре потребу в регулярних перевезеннях громадським транспортом.

Поділитись