Нацкорпус Львівщина підтримав військового-фронтовика (відео)

13.02.2020, 18:02

Національний Корпус Львівщини разом з громадськістю та ветеранами АТО підтримали сина Володимира Хая, військового-фронтовика, на якого здійснила наклеп Українська Галицька Партія. Цинічні політикани спаплюжили честь героя війни задля примітивного піару. Відтак син військового вимагає публічного вибачень від політичної сили перед його татом і сім’єю загалом.
Ми не могли залишатись осторонь цієї ганебної ситуації. Адже ядром нашого руху складають саме учасники російсько-української війни та волонтери.

УГП замість принесення вибачень герою війни Хаю Володимиру за свою брехню взялись поширювати нові вигадки для примітивного піару. Тепер його та сина також безглуздо почали звинувачувати у зв’язках з Козловським. Така ница поведінка яскраво характеризує сутність цієї, з дозволу сказати, “партії”.

Ми даємо УГП два дні на публічні вибачення. Якщо партія далі поводитиметься,як сьогодні, наші дії будуть більш рішучими. НК Львівщини та свідома громадськість Львова не дозволить здійснювати наклепи на захисників України й буде відстоювати їхню честь до кінця!

Нацкорпус Львівщина підтримав військового-фронтовика

▪️Національний Корпус Львівщини разом з громадськістю та ветеранами АТО підтримали сина Володимира Хая, військового-фронтовика, на якого здійснила наклеп Українська Галицька Партія. Цинічні політикани спаплюжили честь героя війни задля примітивного піару. Відтак син військового вимагає публічного вибачень від політичної сили перед його татом і сім'єю загалом.Ми не могли залишатись осторонь цієї ганебної ситуації. Адже ядром нашого руху складають саме учасники російсько-української війни та волонтери.▪️УГП замість принесення вибачень герою війни Хаю Володимиру за свою брехню взялись поширювати нові вигадки для примітивного піару. Тепер його та сина також безглуздо почали звинувачувати у зв’язках з Козловським. Така ница поведінка яскраво характеризує сутність цієї, з дозволу сказати, “партії”.▪️Ми даємо УГП два дні на публічні вибачення. Якщо партія далі поводитиметься,як сьогодні, наші дії будуть більш рішучими. НК Львівщини та свідома громадськість Львова не дозволить здійснювати наклепи на захисників України й буде відстоювати їхню честь до кінця!

Опубліковано HK Львівщина Четвер, 13 лютого 2020 р.
Поділитись