
Сьогодні, 11 листопада, представники Haцioнaльнoгo Kopпycy Івано-Франківщини взяли участь у першому пленарному засіданні 11-ї сесії Вигодської селищної ради.
Проте до перегляду питань порядку денного після відкриття сесії депутати не приступили. Причиною цьому послугувало жваве та тривале обговорення питання можливого скорочення працівників первинної медичної ланки у Вигодській територіальній громаді. Тож у зв’язку з відсутністю кворуму, пленарне засідання ради продовжиться вже наступного тижня.
Haцioнaльний Kopпyc стоїть на захисті прав працівників медичної галузі та намагається об’єктивно й згідно чинного законодавства відстояти ці права. Надалі спільно з представниками інших фракцій та керівництва селищної ради ми будемо вивчати дане проблемне питання та напрацьовувати всі можливі шляхи його вирішення.
Разом до перемоги!