Національний Корпус Івано-Франківськ закриває Українську Галицьку Партію

16.02.2020, 16:02

Сьогодні, 16 лютого, Національний Корпус прийшов до офісу Української Галицької Партії у Івано-Франківську. Причиною цього стало те, що УГП спаплюжила честь військового.

Національний Корпус Івано-Франківськ закриває Українську Галицьку Партію

📛Національний Корпус Івано-Франківськ закриває Українську Галицьку партію▫️Сьогодні, 16 лютого, Національний Корпус прийшов до офісу Української Галицької Партії у Івано-Франківську. Причиною цього стало те, що УГП спаплюжила честь військового.▫️Нацкорпус, ветерани, волонтери та небайдужі громадяни не могли залишатись осторонь цієї ганебної ситуації. 13 лютого, на акції у Львові активісти Нацкорпусу разом з ветеранами та сином військового дали два дні для УГП на принесення офіційних вибачень за наклеп. Замість адекватної реакції від керівництва Української Галицької Партії пролунали нові абсурдні наклепницькі звинувачення на адресу військового та його сина. ▫️Тому Нацкорпус сьогодні закриває Галицьку Партію. Ця символічна акція покликана показати, що в наших очах горезвісна «політсила» втратила моральне право на функціонування. Члени Галицької Партії не мають ні честі, ні совісті! Ці люди не здатні нести відповідальність за свої вчинки. Такі особи не мають жодного права перебувати на політичній арені, спекулюючи патріотичною риторикою й ідентичністю мешканців Галичини.▫️Аналогічна акція відбулась також у Калуші: https://www.facebook.com/110216153875682/posts/119264942970803/#НК_ІФ #НацКорпус #Івано_Франківськ #акція_протесту #закриття_УГП

Опубліковано НК ІФ 7.0 Неділя, 16 лютого 2020 р.

Нацкорпус, ветерани, волонтери та небайдужі громадяни не могли залишатись осторонь цієї ганебної ситуації. 13 лютого, на акції у Львові активісти Нацкорпусу разом з ветеранами та сином військового дали два дні для УГП на принесення офіційних вибачень за наклеп. Замість адекватної реакції від керівництва Української Галицької Партії пролунали нові абсурдні наклепницькі звинувачення на адресу військового та його сина.

Тому Нацкорпус сьогодні закриває Галицьку Партію. Ця символічна акція покликана показати, що в наших очах горезвісна «політсила» втратила моральне право на функціонування. Члени Галицької Партії не мають ні честі, ні совісті! Ці люди не здатні нести відповідальність за свої вчинки. Такі особи не мають жодного права перебувати на політичній арені, спекулюючи патріотичною риторикою й ідентичністю мешканців Галичини.

Аналогічна акція відбулась також у Калуші: https://www.facebook.com/110216153875682/posts/119264942970803/

Поділитись