Національний Корпус Буковини відвідав курс лекцій, який відбувся у Івано-Франківську

27.01.2020, 11:01

Вчора, 26 січня, НацКорпус Буковини завітав до Івано-Франківська та відвідав правий лекторій з курсом лекцій, які проводив друг Русин – соціолог, ветеран полку А3ОВ та один із провідних лекторів Азовського руху.

Курс лекцій складався з трьох частин.

Так, першою теоретичною частиною лекторію стала розповідь про поняття Нації та Національної свідомості, де лектор окреслив основні ознаки, які є характерними для живого, національного організму.

У другій частині освітнього заходу друг Русин розповів про поділ на архетипи представників національної спільноти, та навів приклади, як у сучасному житті такі архетипи можуть проявлятися.

У заключній, третій частині лекцій, розповідалося про стратегії успіху правих партій Іспанії та Італії. Зокрема, ці стратегії були схожі в тому, що правими були обрані базові регіони, де вони отримали позитивний результат, про який з негативом писали усі ліберальні ЗМІ, тим самим сформувавши у свідомості мас ореол переможців правих партій. У свою чергу радикальна пропаганда правих сил в Італії та Іспанії, яка не зазнала лібералізації їхніх програмних засад, створила їм образ альтернативи існуючій системі, що привело правих до перемоги.

Поділитись