Фотовиставка "Мости смерті" під КМДА

Фотовиставка "Мости смерті" під КМДА

Мистецтво буває різним. Хтось фанатіє від абстракціонізму, інші ж полюбляють класику. Фотомистецтво найкраще розкрило себе у жанрі реалізму. Фотограф мусить показати повсякденне життя під незвичним кутом, аби зацікавити глядача.

Ми вважаємо, що наша фотовиставка — саме про це.

Сьогодні київський Нацкорпус вдруге організував фотовиставку “Мости смерті”. Під стінами КМДА ми розмістили 15 холстів, на яких — зображення трьох мостів столиці. Кожен охочий може неозброєним оком побачити, наскільки критичний стан їх конструкцій.

Головні фігуранти злочинної бездіяльності у столиці — мер Віталій Кличко та його посіпаки, Олександр Густєлєв та Микола Поворозник. Ці люди напряму пов’язані зі сферою будівництва доріг Києва. Всі вони були помічені у корупційних схематозах різного рівня складності, проте продовжують обіймати посади та пиляти київський бюджет.

Ці мости — лише одні з небагатьох. На думку експертів, 60% столичних переправ для машин та людей перебувають в аварійному стані. Більшість з них слугують вже півстоліття, і про їх реконструкцію чомусь ніхто не задумується. Замість того, аби почати ремонт цих мостів, влада розкрадає міський бюджет і ремонтує вулицю на Льва Толстого, де і так нормальна дорога“, — заявив речник Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Наша виставка — це не про паніку й не про страх. В першу чергу це про дії на випередження.

У 2017 році частково обвалився Шулявський міст. Лише після цього влада задумалась над його реконструкцією. Наступного разу від обвалу моста можуть бути жертви. Аби це попередити, ми вже зараз закликаємо владу почати реконструкцію хоча б мостів, які перебувають у найгіршому стані.

До нашої акції може долучитись кожен киянин. Ми закликаємо вас — не мовчіть! Робіть репости у соцмережах з хештегом #МостиСмерті. Бо поки лиха не сталося, його можна попередити.

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP