Легендарна виставка “Мости смерті” триває

Мости смерті, Нацкорпус, КМДА

Київський Нацкорпус сьогодні втретє вийшов під стіни КМДА. Ми вкотре представили виставку "Мости смерті". На холстах кожен киянин може неозброєним оком побачити критичний стан мостів столиці, по яких тисячі жителів щодня їздять на машині та подорожують пішки.

Ця проблема існує у Києві вже давно. З 163 мостів столиці 99 перебувають в аварійному або критичному стані. Більшість з них збудовані ще за часів СРСР та давно потребують капітального ремонту. Звісно, на те потрібні великі кошти.

Чи є вони в наявності у КМДА? Звісно! У столиці величезний бюджет, тільки цього року на ремонт доріг виділили 1,6 млрд гривень.

Чи роблять щось чиновники КМДА для того, аби цю проблему вирішити? Ні.

У київських чиновників багато спільного з українською поліцією. Що ті, що інші починають діяти, тільки коли трагедія вже відбулася. Діяти на випередження вони не вміють. Хоча було багато приводів навчитись. Пам’ятаєте обвал Шулявського моста у 2017-ому? Чудовий приклад, який мав хоча б трохи їх спонукати діяти на благо людей, на упередження, аби запобігти катастрофі. На жаль, цього не сталося. І тепер вони почнуть ремонтувати мости тільки якщо один з них впаде і загинуть люди. Зручна позиція для влади, безумовно. Але ми з нею не згодні та вже сьогодні вимагаємо звернути увагу на реальні, а не віртуальні проблеми“, — заявив під час акції керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Мости смерті, Нацкорпус, КМДА

Виникає логічне питання: хто у цьому винен?

Ми вам багато разів розповідали про людей, які стоять за усіма корупційними оборудками в столиці. Зокрема це:

– Микола Поворозник, перший заступник Кличка, якого затримали на хабарі у 125 тис грн;

– Олександр Густєлєв, заступник Кличка та відповідальний за жахливий стан київських доріг;

– Петро Оленич, який займався дерибаном землі, а тепер став ще одним заступником Кличка;

– Дмитро Левченко, керівник “Київпастранс”, який отримує величезні відкати за закупівлю автобусів по захмарним цінам.

– Юрій Тацій, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА своїми махінаціями з документами на будівництво привернув увагу народних депутатів, які вимагають відсторонити його.

Звісно, що ці всі схематози не були б можливі без погодження з мером Віталієм Кличком. Без його покриття злочинні схеми не змогли б працювати.

У нашої виставки дві прості цілі:

1. Показати киянам, що вони щодня перебувають в небезпеці;

2. Змусити владу якось реагувати на цю загрозу.

Ми будемо і надалі виходити на акції протесту та закликаємо небайдужих киян долучатись до наших мітингів. Бо ця проблема стосується кожного з нас.

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP