#Міст_смерті:

акція на мосту Патона в Києві

Поки Кличко виділяє десятки мільйонів на ремонт вже відремонтованих вулиць, проблеми в Києві продовжують накопичуватись. Є дороги, які потребують негайного ремонту, адже від них залежить не тільки транспортний зв’язок, але й життя самих киян. Одна з таких магістралей – міст Патона, де міська влада замість ремонту вирішила влаштувати черговий дерибан.

Ми переконані, що до махінацій з ремонтом моста Патона залучені вже відомі нам корупціонери: Поворозник, Густєлєв та Осипов. Саме вони найбільше причетні до всіх схематозів, коли справа стосується доріг.

Сьогодні київський Нацкорпус вийшов на акцію протесту прямо на міст. Він, як й інші переправи через Дніпро, знаходиться у критичному стані вже давно. Натомість влада ігнорує цю проблему, а більшість киян навіть не підозрюють про загрозу для їх життів.

Ми розвісили банери з інформацією про критичний стан моста, аби привернути до проблеми увагу громади Києва.

“Ця переправа вже давно перетворилася на міст смерті. Він може рухнути щохвилини, можуть загинути люди. Здавалося б, цю проблему мають вирішити негайно. Але що робить Кличко? Він планує довірити ремонт моста компанії, яка до того займалась лише елеваторами. До того ж тендер на ремонт цього року удвічі дорожчий за минулорічний. Невже і на цій історії мер та його найближче оточення вирішили розбагатіти?” – заявив речник Нацкорпусу Данило Брусов.

Переможцем тендеру на ремонт стало ТОВ “Інтерпроект GmbH”. Раніше ця фірма займалась будівництвом елеваторів, але жодного разу не бралося за проєкти такої складності. Виникає закономірне питання: невже у нас нема спеціалістів у цій галузі, що до роботи залучають дилетантів?

Влада вже заявила, що планує проводити ремонт моста до 2025 року. Це при тому, що він може навіть до кінця цього року не дожити. Всі компетентні структури б’ють тривогу: міст у критичному стані й потребує термінової реконструкції.

Замість того, аби провести оперативний ремонт, влада йде шляхом напівмір та ігнорування проблеми. Поки все, що зробили аби уникнути катастрофи — це перекрили одну з полос на мосту, але тим самим влада лише створила транспортний колапс. Проблеми це не вирішило.
Фірма, якій довірили ремонт моста, тільки до кінця 2022 року збере усю необхідну технічну документацію. А сам міст доживе до цього часу? Сумнівно
“, — заявив керівник київського осередку Сергій Тамарін.

У підсумку акції ми вирішили запустити інформаційний флешмоб у соціальних мережах з використанням хештегу #міст_смерті.

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP